Artık bebek düşünüyoruz, ne yapmalıyım?

Selam kızlar, iki senenin sonunda artık eşimle aldığımız ortak karar sonucunda bebiş yapmaya karar verdik. Artık korunmuyoruz ve bebek istiyoruz. Bana şunu yap, şunu iç dediğiniz birşey var mı? Deneyimlerinizden yararlanmak isterim. :)

6 Cevap

Zehra Puan2920
Öncelikle hayırlısı olsun arkadaşım. Bence ilk önce doktora git ve tüm testlerini yaptır. Kan idrar yumurtalıkların vs herşeyine baksınlar ki ne sende ne de bebeğinde hamile kaldığında eksiklikler çıkmasın.
Hilal Puan2610
Bebek düşünmeye başlayan bayanlar Folik Asit içiyor tatlım. Bebeğin tutunmasına ve gelişmesine yardımcı oluyor. Ben bıraktığım ay içmeye başladım. şükürler olsun hemen tuttu. Kesinikle tavsiye ederim iç.
Ozo Puan2200
Yumurtlama günlerini iyi belirle arkadaşım. O aralarda döllenme daha iyi oluyor. Yumurtalama tarihi herkesin değişiyor ama genelde adet gününden sonraki 13 15 ve 17 günlerde gerçekleşiyor. :) Zaten yumurtlama dönemini anlayabilirsiniz akıntınız afedersiniz sümük kıvamında oluyor uzuyor. :) O akıntıyı gördün mü cup yatağa.
Suslu Kiz Puan1830
Allah aratmasın canım, hayırlısı olsun. :) Arkadaşın dediği gibi yumurtlama dönemine dikkat et ve her gün ilişkiye girmeyin genellikle sabahları seks yapın.  Sabah spermler daha canlı ve verimli oluyor.
Sukufe Puan2510
İlişkiye girdikten sonra hemen kalkma. Kalçana yastık koy ve bacaklarını yukarıya dik. 10-15 dk bu şekilde kal :)   Kalktıktan sonra da hemen tuvaletini yapma, eğildiğin anda  spermler akmaya başlıyor. Kalsınlar içerde. :)  Günlük pet koy kiloduna akan ona aksın.
Tadya Puan7190
Ooo taktiklere bak :) Hepsini deneyeceğim. Teşekkür ederim arkadaşlar. :*

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.