Fal Baktırmak Günah mı?

Fala bakmak, fal baktırmak günah mı? Bazen kızlarla otururken bir birimizin falına bakıyoruz veya bir falcıya gidiyoruz tabi falı ınanma falsızda kalma sözüne dayanarak..

6 Cevap

Epkem Puan3570
Bence fal baktırmak caiz değildir.. Fala inanmayın kımseyede fal bakmayın gunah.
Tadya Puan7190
Hocaların hepsi günah diyor. Ama bende fal bakmak ve baktırmaktan vazgeçemiyorum :)
caksu Puan2540
fal baktırmak yada bakmak  ticari kaygılar tasımıyor ise yada gelecegınızı buna baglamıyorsanız ..eglence amaclı yaptgnız birşeyse fal bakmanın yada baktırmanın nesi yanlış olabilir ki?? Günah filan degildir kızlar
hacıya hocaya  inanmayın büyü yaptırmak yok büyü bozmak kısmet acmak vs..vs.. iiçin  onlar kat ve kat paralar istiyorlar sizden eger çok bi sevap işlemek istiyorlarsa  zaten onlar para almazlardı ... kulak asmayın böyle seylere ...  siz eglencenize bakın fala inanmayın falsızda kalmayın ;)
HaleSozluk Puan380
bence de çok bağlanmazsan fal baktırmanın yanlış bir tarafı yok, ben baktırmadan edemiyorum :)) artık sistem de gelişti internetten kolayca bakıyorlar :)
AblaSoruyor Puan460
http://www.ablasoruyor.com sitesine üye oldum çok güzel ya
HaleSozluk Puan380
Aynen öle kendini fala bağlamadığın sürece günah değil.. Herkes geleceğini merak eder, bununla ilgili tahminde bulunmak hislerini sölemek neden günah olsun ki.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Bu soruyu cevaplayabilecek birilerini tanıyorsanız paylaşın:

...

Abla.com kadın kullanıcıların aklına takılan her türlü soruyu sorabilecekleri ve cevap bulabilecekleri, bilgi paylaşım platformudur.